Telewizja NC Plus

Telewizja N, po zmianie marki przemianowana na telewizję NC Plus jest obecnie wiodącym operatorem posiadającym w swojej ofercie szeroką gamę kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Są wśród nich programy informacyjne, sportowe, kanały filmowe, dla dzieci, techniczne, kulinarne, słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy w sumie grubo ponad 100 kanałów płatnych i wiele setek kanałów bezpłatnych do odbioru za pośrednictwem anteny satelitarnej i dostarczonego dekodera.

Kanały są pogrupowane w pakiety, które można dowolnie wybierać płacąc miesięczny abonament operatorowi telewizji NC+. W zależności od potrzeb koszty miesięczne wahają się od kilkudziesięciu złotych.

Żeby skorzystać z oferty telewizji N trzeba podpisać indywidualną umowę. Można wówczas skorzystać z aktualnych promocji, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty w stosunku do regularnej oferty. Przy zawieraniu umowy otrzymujemy dekoder i ewentualnie antenę satelitarną niezbędną do odbioru programów telewizji N.

Zapraszamy do naszego punktu, gdzie można podpisać umowę, odebrać sprzęt i umówić się na instalację zestawu w domu lub mieszkaniu.

Do odbioru programów telewizji NC plus konieczny jest zestaw sprzętu, w skład którego wchodzi:

antena satelitarna wraz z konwerterem
dekoder telewizji cyfrowej lub satelitarnej z pilotem
okablowanie i osprzęt montażu anteny i podłączenia zestawu

Parametry (wielkość) anteny powinny być dobrane w zależności od położenia miejsca instalacji – mniejsza na otwartej przestrzeni, większa w silnie zabudowanej strefie.

Dekoder – w zależności od wybranego typu – umożliwia albo jedynie oglądanie programów, albo ma bardzo szerokie możliwości związane z zatrzymywaniem, nagrywaniem, oglądaniem kilku programów jednocześnie, różnymi możliwościami podłączenia do domowego zestawu Audio/Video.

Pozostały osprzęt należy dobrać w zależności od potrzeb. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie całej instalacji wyspecjalizowanej firmie (zapraszamy do kontaktu). Specjalista całe potrzebne okablowanie, mocowania anteny i inne niezbędne podzespoły przywiezie ze sobą i bezproblemowo zamontuje i podłączy cały zestaw.

Oferujemy pomoc w doborze i konfiguracji sprzętu do odbioru telewizji N.